katalog.wm.pl

GRUPA WM Sp. z o.o.

Dane kontaktowe
10-364 Olsztyn , Tracka 5
woj. warmińsko-mazurskie
Powiat: Olsztyn (miasto)
tel. 089 539 77 00
fax 089 539 76 52
Osoba do kontaktu:
Informacja
tel. 089 539 77 00
www.gazetaolsztynska.pl
Mapa Google.
Dni pracy

24/24 h

Akceptowane formy płatności

gotówka , przelew

Naszą misją jest zaspokajanie potrzeb społeczeństwa w zakresie informacji na różnych poziomach lokalności.


Wykorzystując nowoczesne technologie tworzymy wiodącą grupę medialną.

Tak realizujemy nasze wyzwania i marzenia.Docieramy do ponad 1 400 000 odbiorców, 38 614 czytelników sięga po Gazetę Olsztyńską i Dziennik Elbląski,
a 1 029 000 Unikalnych Użytkowników korzysta z serwisów grupy wm.pl


źródło: Czytelnictwo Cyklu Sezonowego,PBC, Kwiecień 2011 - Marzec 2012, woj. warmińsko-mazurskie; Gemius maj 2012


Dzięki rozbudowanej ofercie wydawniczej i internetowej, docieramy do niemal każdego mieszkańca regionu Warmii i Mazur, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.


Zachęcamy do zapoznania sie z zakładką "O produktach" oraz z załącznikami prezentacji, w których znajdą Państwo wiele informacji na temat GRUPY WM Sp. z o.o., naszych produktów oraz świadczonych usług.

GRUPA WM Sp. z o.o. to najdynamiczniej rozwijająca się firma w regionie. To nowoczesny wydawca:

dzienników: Gazeta Olsztyńska, Dziennik Elbląski

tygodników regionalnych: „Ikat” Gazeta Braniewska, Gazeta Działdowska, Gazeta Iławska, Gazeta Giżycka, Gazeta w Kętrzynie, Nasza Gazeta Nidzicka, Gazeta Nowomiejska, Gazeta Morąska, Gazeta Ostródzka, Gazeta Piska, Głos Lubawski, Głos Olecka, Goniec Bartoszycki, Nasz Mazur, Nasza Warmia, Rozmaitości Ełckie, Gazeta Lidzbarska, Kurier Mrągowski, Kurier Gołdapski, Węgorzewski Tydzień, Ziemia Elbląska, Mazowsze.

miesięczników: Warto, Rolnicze ABC,

gazet bezpłatnych: Nasz Olsztyniak, Nasz Elbląg Nasz Ełk, Nasza Mierzeja, Hej Mazury

serwisów tematycznych: biznes.wm.pl, moto.wm.pl, dom.wm.pl, podroze.wm.pl, edukacja.wm.pl, zwierzeta.wm.pl, zdrowieiuroda.wm.pl, , Ogłoszenia drobne, Ogłoszenia przetargi, Ogłoszenia modułowe z Gazety Olsztyńskiej

portali internetowych: www.wm.pl, gazetaolsztynska.pl,
orientacja.pl, mojemazury.pl, student.wm.pl, pozegnania.net, familie.pl, freshoffer.pl, traktor polska.pl, oraz

Katalog.wm.pl który jest internetową bazą firm z województwa Warmińsko-mazurskiego oraz z Polski. Dzięki trzem przejrzystym i czytelnym rodzajom prezentacji firmy, posiadającym nowe użyteczne funkcjonalności, oraz dostosowanych do potrzeb i możliwości promowanego przedsiębiorstwa katalog.wm.pl umożliwia kompleksową promocję i reklamę firm w Internecie. Zgodne z najnowszymi trendami internetowymi, nowoczesne możliwości ekspozycji ofert promowanych przedsiębiorstw , docierają do szerokiej grupy potencjalnych klientów, szukających firm ich produktów i usług.

Firma inwestuje także poza granicami województwa warmińsko-mazurskiego. Od 2007 roku jest właścicielem wydawnictwa Mazowieckie Media i prężnie rozwija tygodniki lokalne na Mazowszu. Współpracuje także partnerami zagranicznym przy realizacji projektów ogólnopolskich.

Rozwój oferty wydawniczej oraz inwestycje w Internet i nowe technologie są wpisane w strategię Grupy Medialnej Gazeta Olsztyńska. Dzięki temu Grupa jest liderem w regionie Warmii i Mazur pod względem czytelnictwa, sprzedaży gazet,
a także pod względem ilości unikalnych użytkowników odwiedzających jej portale.

Wydawca Gazety Olsztyńskiej wspiera także najbardziej potrzebujących z regionu. Stworzona przez Gazetę Fundacja „Przyszłość dla dzieci” niesie pomoc dzieciom znajdującym się w bardzo trudnej sytuacji rodzinnej, szczególnie dzieciom chorym, potrzebującym rehabilitacji lub specjalistycznego sprzętu medycznego.

GRUPA WM Sp. z o.o. posiada także nowoczesną drukarnię, która świadczy usługi poligraficzne dla własnych gazet i tytułów gazet z całej Polski.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

  • GRUPA WM Sp. z o.o. GRUPA WM Sp. z o.o. GRUPA WM Sp. z o.o. GRUPA WM Sp. z o.o. GRUPA WM Sp. z o.o. GRUPA WM Sp. z o.o.
  • GRUPA WM Sp. z o.o. GRUPA WM Sp. z o.o. GRUPA WM Sp. z o.o. GRUPA WM Sp. z o.o. GRUPA WM Sp. z o.o. GRUPA WM Sp. z o.o.
  • GRUPA WM Sp. z o.o. GRUPA WM Sp. z o.o. GRUPA WM Sp. z o.o. GRUPA WM Sp. z o.o. GRUPA WM Sp. z o.o. GRUPA WM Sp. z o.o.
  • GRUPA WM Sp. z o.o. GRUPA WM Sp. z o.o. GRUPA WM Sp. z o.o.