Tu jesteś: Strona główna » Lista kategorii » Finanse, ubezpieczenia » Odszkodowania (11) » Modus Odszkodowania sp. z o.o

Modus Odszkodowania sp. z o.o

10-048 Olsztyn
Marii Grzegorzewskiej 9
woj. warmińsko-mazurskie
Powiat: Olsztyn (miasto)
tel. 781 355 726
Osoba do kontaktu
Marek Siemoński
Dni pracy Sposób płatności
Pn - pt. 08:00 - 18:00 przelew
Modus Odszkodowania sp. z o.o
Oceń firmę |
Już oddałeś głos
Wystąpił błąd przy oddawaniu głosu
Twój głos został dodany
Dojazd
Mapa Google.
Kancelaria Odszkodowawcza Modus to zespół doświadczonych prawników świadczących pomoc osobom poszkodowanym w wyniku różnych zdarzeń losowych (wypadek komunikacyjny, poślizgnięcie i upadek, błąd medyczny, wypadek przy pracy, szkoda na mieniu, wypadek w rolnictwie i inne). Kancelarię tworzą prawnicy, adwokaci oraz radcowie prawni specjalizujący się w dochodzeniu na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody.

Zapewniamy kompleksową obsługę spraw odszkodowawczych, począwszy od zgłoszenia szkody do towarzystwa ubezpieczeniowego, poprzez postępowanie odwoławcze, prowadzenie negocjacji ugodowych, kończąc na profesjonalnej obsłudze sprawy na etapie postępowania sądowego.

Nasi adwokaci i radcowie prawni oferują również pomoc w sprawach dotyczących windykacji wierzytelności oraz obsługę wszelkich innych spraw, gdzie pomoc profesjonalisty jest niezbędna dla osiągnięcia pozytywnego wyniku sprawy.
Wmarket - Profesjonalne oprogramowanie sklepu internetowego