Hotel Anders

14-133 Stare Jabłonki
Spacerowa 2
woj. warmińsko-mazurskie
Powiat: Olsztyn (miasto)
tel. 89 642 70 00
tel. 89 642 70 01
fax 89 642 70 13
Sposób płatności
gotówka , karta płatnicza , przelew
Hotel Anders
Oceń firmę |
Już oddałeś głos
Wystąpił błąd przy oddawaniu głosu
Twój głos został dodany
Dojazd
Mapa Google.
W Starych Jabłonkach, nad brzegiem Jeziora Szeląg Mały, mieści się Hotel Anders Resort & Spa. Otoczony naturą, zabytkowy pałac wraz z budynkiem hotelowym i 23 mazurskimi chatami może jednocześnie przyjąć 320 Gości. Wyjątkowa sceneria, świeże powietrze, woda, las sprawiają, że to idealne miejsce do aktywnego wypoczynku – naturalnie na Mazurach!

Hotelowych Gości o poranku budzi do życia śpiew ptaków. W głównej części hotelu i zabytkowym pałacu, w 118 komfortowych pokojach odpoczywają Goście. Do wyboru wygodne, nowoczesne wnętrza, bądź bardziej stylowe z secesyjnego pałacu. Wytworny apartament, pokoje 2-osobowe, rodzinne, studio… Mieszkać w hotelu Anders to sama przyjemność. Po otwarciu okna do wnętrza wkrada się zapach lasu – naturalnie na Mazurach!

Na kuchnię hotelu Anders składają się nowoczesne kompozycje potraw, ale i te nawiązujące do historii miejsca. Otaczająca hotel zielona przestrzeń skłania ku zdrowemu odżywianiu. Szczególne miejsce na talerzach zajmują tu ryby. Świeże warzywa i owoce trafiające na restauracyjne stoły pochodzą od pobliskich rolników, ryby są bogactwem tutejszych jezior. Kuchnia hotelu Anders to zdrowe jedzenie oparte o regionalne produkty, potrawy których trzeba skosztować – naturalnie na Mazurach!

W ośmiu komfortowych gabinetach kompleksu AnderSPA, wykwalifikowany personel szczególnie dba o przybyłych gości. Wykonywane na bazie kosmetyków Pevonia Botanica, Maria Galland oraz Anubis Barcelona zabiegi, masaże, rytuały relaksacyjne i upiększające działają jak balsam dla ciała i duszy. Wizyty w saunie, kąpiele w basenie przynoszą kojący spokój. Naturalne receptury kosmetyków uznanych na świecie marek pobudzają zmysły, dając oczekiwane efekty. AnderSPA to profesjonalnie wyposażone gabinety i wykwalifikowana obsługa, relaks i odpoczynek – naturalnie na Mazurach!

W naturalnej przestrzeni lasów i jezior Hotelu Anders, spotykają się Goście z różnych zakątków kraju. Organizują konferencje, spotkania integracyjne, szkolenia. W siedmiu salach konferencyjnych pogłębiają wiedzę, wymieniają spostrzeżenia.
Po wykładach odpoczywają na łonie natury, spacerują, wędkują, jeżdżą na rowerach… Wyjątkowe miejsce sprzyja uprawianiu sportów. Goście hotelu spływają kajakami, grają w kręgle, korzystają z basenu. Hotel Anders to bogata oferta dla firm, idealna przestrzeń dla osób łączących odpoczynek z pracą – naturalnie na Mazurach!

Więcej na www.hotelanders.pl
Wmarket - Profesjonalne oprogramowanie sklepu internetowego