Tu jesteś: Strona główna » Lista kategorii » Sport » Turystyka Aktywna WODNIAK

Turystyka Aktywna WODNIAK

11-710 Krutyń
Krutyń 18
woj. warmińsko-mazurskie
Powiat: mrągowski
Gmina: Piecki
tel. 502534565
fax 89 742 22 17
Turystyka Aktywna WODNIAK
Oceń firmę |
Już oddałeś głos
Wystąpił błąd przy oddawaniu głosu
Twój głos został dodany
Dojazd
Mapa Google.

Zapraszamy do udziału w spływach kajakowych na szlakach kajakowych Warmii i Mazur przy pomocy wypożyczalni kajaków
Turystyki Aktywnej WODNIAK w Krutyni.

Oddajemy do Waszej dyspozycji swoje doświadczenie i wieloletnią praktykę w organizacji takich właśnie przedsięwzięć.Wypożyczalnia kajaków WODNIAK oferuje i organizuje spływy kajakowe na najbardziej znanych i najpiękniejszych szlakach kajakowych Mazur, Warmii i Suwalszczyzny.
Największą ilość różnych rodzajów spływów organizujemy na szlaku kajakowym rzeki Krutyni, niektóre na szlaku rzeki Pisy, szlaku Sapiny, szlaku Łaźnej Strugi, szlaku rzeki Tejsówki, szlaku rzeki Babant czy szlaku rzeki Łyny. Niestety najmniej z nich organizujemy na szlakach kajakowych Suwalszczyzny (Rospudy, Czarnej Hańczy i Biebrzy).
Na szlakach kajakowych Warmii i Mazur organizujemy najwięcej spływów tak pod względem ilościowym, jak i oczywiście pod względem ilości rodzajów proponowanych spływów.
Najszerszą i najbardziej wszechstronną ofertą objęty jest szlak Krutyni, a pozostałe z różnych przyczyn już niestety mniejszą i dla każdego inną.

W celu zapewnienia możliwie najwyższego poziomu usług, podejmujemy współpracę tylko ze sprawdzonymi i pewnymi firmami.

Wysoki poziom bezpieczeństwa uczestników uzyskujemy współpracując z przewodnikami i doświadczonymi ratownikami WOPR i przewodnikami z Mazurskiego Parku krajobrazowego. Zorganizowanym grupom młodzieżowym i firmowym obowiązkowo przydzielamy ratowników .
W takich przypadkach bez asekuracji ratowniczej grupa może płynąć tylko po pisemnej rezygnacji z takiej usługi lub w przypadku gdy dysponuje swoją grupą ratowników. Przed wypłynięciem każdej grupy zorganizowanej ratownicy przeprowadzają szkolenia z zakresu zachowania bezpieczeństwa w trakcie spływu, omawiają podstawowe techniki wiosłowania i sterowania kajakiem oraz występowanie i pokonywanie przeszkód na trasie.

Wszystkie grupy zorganizowane płyną obowiązkowo w założonych kamizelkach asekuracyjnych.


SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY NASZEJ OFERTY: www.kajaki-mazury.pl/


Wmarket - Profesjonalne oprogramowanie sklepu internetowego