Tu jesteś: Strona główna » Lista kategorii » Budownictwo » Ogrodzenia i bramy (50) » AS-MONT s.c. Okna Olsztyn Bramy Olsztyn

AS-MONT s.c. Okna Olsztyn Bramy Olsztyn

10-434 Olsztyn
Kołobrzeska 38
woj. warmińsko-mazurskie
Powiat: Olsztyn (miasto)
tel. 89 537 02 10
fax 89 537 02 10
Osoba do kontaktu
Marek Augustynowicz
Dni pracy Sposób płatności
Pn - pt. 09:00 - 17:00 gotówka , przelew
AS-MONT nowa siedziba
Oceń firmę |
Już oddałeś głos
Wystąpił błąd przy oddawaniu głosu
Twój głos został dodany
Dojazd
Mapa Google.
Spółka AS-MONT działa z sukcesami od 2001 roku. Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, developerów, firm budowlano-remontowych oraz innych firm i instytucji oczekujących obsługi kompleksowej. Nasza wiedza oraz wieloletnie doświadczenie w branży są gwarancją udanych zakupów. Przyjemność z użytkowania oferowanych przez nas markowych produktów poznało już tysiące klientów. Działamy zgodnie z hasłem: „okna, drzwi, bramy ... zawsze sprawne”, dlatego przekonujemy do zakupu towarów z autoryzowanym montażem, dając szansę, aby sprawowały się niezawodnie. Ponadto zapewniamy opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną. Jesteśmy autoryzowanym partnerami m.in. firm HÖRMANN i ADAMS. Na nasze strony „zapraszamy drzwiami i oknami”.

WIĘCEJ NA STRONIE www.asmont.com.pl

AS-MONT - Autoryzowany Partner HöRMANN

Branża budowlana kojarzy dziś bramy, drzwi, ościeżnice oraz napędy przede wszystkim z firmą Hörmann - największym producentem w Europie i wieloletnim partnerem naszej firmy. Marka Hörmann jest gwarancją najnowszych rozwiązań i najwyższej jakości w trosce o Klienta. Hörmann zatrudnia ponad 6.000 pracowników na całym świecie.

AS-MONT - Autoryzowany Partner ADAMS

Firma AdamS jest obecna na rynku producentów stolarki PVC i aluminium od 1993r. Ciągłe usprawnianie procesów produkcyjnych, rozbudowa zakładu oraz zakup nowoczesnego parku maszynowego pozwoliły na produkcję stolarki PVC oraz aluminium na najwyższym poziomie.

BRAMY OLSZTYN, OKNA OLSZTYN, DRZWI OLSZTYN,

Wmarket - Profesjonalne oprogramowanie sklepu internetowego