Tu jesteś: Strona główna » Lista kategorii » Auto-moto » Auto Gaz Promocja

Auto Gaz Promocja

14-500 Braniewo
Braniewo
woj. warmińsko-mazurskie
Powiat: braniewski
Gmina: Braniewo
tel. 55 243-40-41
Dni pracy Sposób płatności
Pn - pt. 08:00 - 16:00 gotówka , karta płatnicza , przelew

Braniewo czynne od 8:00 do 16:00 Elbląg czynne od 8:00 do 16:00 Malbork czynne od 9:00 do 17:00

Auto Gaz Promocja
Oceń firmę |
Już oddałeś głos
Wystąpił błąd przy oddawaniu głosu
Twój głos został dodany
Dojazd
Mapa Google.
AUTO GAZ PROMOCJA
Braniewo ul. Kolejowa 4
Elbląg ul.Grunwaldzka 6a
Malbork ul. Kotarbińskiego 30

SZYBKA DOSTAWA GAZU
od 6:00 do 21:00
w butlach 11 kg
tel 55 243-40-41

Specjalizujemy się w profesjonalnym montażu, obsłudze i serwisie samochodowych instalacji gazowych największego w Polsce i liczącego się na świecie producenta instalacji LPG/CNG.

Oferujemy wyłącznie nowoczesne i sprawdzone rozwiązania, a sprzęt kompletujemy indywidualnie dla danego modelu samochodu, biorąc pod uwagę nie tylko specyfikę danego modelu auta, ale także preferencje klienta.

Stosowane przez nas innowacyjne komponenty, oraz zapewnienie ich prawidłowego funkcjonowania, pozwalają na utrzymanie kluczowych parametrów pracy silnika na identycznym poziomie jak przy zasilaniu benzyną.
najwyższa jakość
Samochodowe Instalacje gazowe STAG to produkty najwyższej jakości. Współpracują ze wszystkimi dostępnymi na rynku samochodami z napędem benzynowym. Nowoczesne systemy instalacyjne i paliwo LPG nie wpływają na funkcjonowanie i zużycie pojazdu. Nie powodują żadnych ubocznych skutków. Parametry techniczne samochodu wyposażonego w instalację gazową STAG pozostają praktycznie bez zmian. Podstawowym warunkiem bezpiecznej i komfortowej jazdy jest prawidłowy montaż i precyzyjna regulacja instalacji. Autoryzowane Serwisy STAG gwarantują najwyższą jakość obsługi i montażu instalacji gazowych STAG.
Wmarket - Profesjonalne oprogramowanie sklepu internetowego