Tu jesteś: Strona główna » Lista kategorii » Budownictwo » Materiały budowlane (70) » OCMB Centrum Budowlane s.c. Robert Kwiatkowski, Piotr Sawa

OCMB Centrum Budowlane s.c. Robert Kwiatkowski, Piotr Sawa

11-400 Kętrzyn
Mazowiecka 15
woj. warmińsko-mazurskie
Powiat: kętrzyński
Gmina: Kętrzyn (miasto)
tel. 89 752 29 31
Dni pracy Sposób płatności
Pn - pt. 07:00 - 17:00 gotówka , karta płatnicza , raty
Soboty 07:00 - 13:00
OCMB Centrum Budowlane s.c. Robert Kwiatkowski, Piotr Sawa
Oceń firmę |
Już oddałeś głos
Wystąpił błąd przy oddawaniu głosu
Twój głos został dodany
Dojazd
Mapa Google.

Materiały budowlane, armatura sanitarna, bramy garażowe, artykuły metalowe…OCMB to kompleksowe rozwiązania budowlane. Od lat służymy naszym Klientom radą i doświadczeniem w wyborze materiałów budowlanych pozwalających stworzyć optymalne warunki do życia. Często uczestniczymy w tworzeniu domu od podstaw, czyli od fundamentów, by finalnie towarzyszyć naszym Klientom w wyborze materiałów wykończeniowych.

W parze z naszą fachowością idzie nierozłącznie rozsądek i dobra wola. Z największą starannością wsłuchujemy się w potrzeby Klientów, by proponować rozwiązania dopasowane do ich możliwości. Na zaufanie, którym cieszymy się wśród zadowolonych i polecających nasz adres Klientów, pracowaliśmy latami. Miło jest odbierać sygnały potwierdzające fakt, że nasza praca i zaangażowanie są ważne dla tych, dla których to robimy.
Formuła, którą sobie założyliśmy i którą konsekwentnie realizujemy, to zapewnianie komfortu naszym Klientom poprzez proponowanie im kompleksowych rozwiązań. Oprócz wiodących i obecnych w nazwie - materiałów budowlanych, firma OCMB w Kętrzynie specjalizuje się także w temacie stolarki okiennej oraz stolarki drzwiowej.

Jak każda branża, również i budowlana, to stale rozwijająca się dziedzina, którą trzeba na bieżąco śledzić, by być jeszcze lepszym w tym, co się robi. I właśnie tam pracujemy! Nasi fachowcy stale poszerzają swoją wiedzę, by móc ją przekazać poszukującym najlepszych rozwiązań Klientom.

Również do OCMB zapraszamy po wybór materiałów z kategorii armatury sanitarnej, a nawet po… bramy garażowe. Oczywiście jako firma zajmująca się materiałami budowlanymi, posiadamy również materiały wykończeniowe oraz elektronarzędzia. Jeśli więc szukają Państwo materiałów budowlanych w Kętrzynie, to trafiliście w najlepsze z możliwych miejsc. Teraz pragniemy, by również Państwo dołączyli do grona zadowolonych Klientów. By to zrobić, wystarczy zapoznać się z naszą ofertą, a następnie wystarczy się z nami skontaktować, osobiście lub telefonicznie.


Kilkanaście lat doświadczenia to nasz kapitał, którym chcemy się dzielić.

Wmarket - Profesjonalne oprogramowanie sklepu internetowego