"DESSA" Antyki Olsztyn

10-272 Olsztyn
Jagiellońska 22
woj. warmińsko-mazurskie
Powiat: Olsztyn (miasto)
tel. 89 526 56 47
tel. 693256895
Dni pracy Sposób płatności
Pn - pt. 10:00 - 18:00 gotówka , przelew , raty
Soboty 10:00 - 14:00
Galeria Antyków - Olsztyn ul.Jagiellońska 22
Oceń firmę |
Już oddałeś głos
Wystąpił błąd przy oddawaniu głosu
Twój głos został dodany
Dojazd
Mapa Google.
Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, od ponad 20 lat prowadzimy sprzedaż, renowację i skup antyków. Nasz sklep przy ul. Jagiellońskiej to największa tego typu galeria w Olsztynie.

Wszystkie przedmioty – zanim trafią do naszej galerii – przechodzą proces specjalistycznego czyszczenia i zabezpieczenia, a jeśli trzeba – poddawane są profesjonalnej renowacji w naszej Pracowni Konserwatorskiej. Łącząc doświadczenie i pasję przywracamy w niej dawną świetność, blask i funkcjonalność antycznym meblom, ramom, lampom i żyrandolom, wyrobom z metalu oraz sztućcom. Dzięki indywidualnemu podejściu do odnawianych przedmiotów, dbałości o detale, profesjonalizmowi oraz dodatkowym usługom (np. pomoc w transporcie) pracownia cieszy się bardzo dobrą opinią klientów zarówno na rynku lokalnym jak też w różnych rejonach kraju. Dokładamy wszelkich starań by sprostać ich oczekiwaniom, zależy nam by efekt końcowy był zawsze zgodny z ich indywidualnymi upodobaniami.

Przy Pracowni mieści się Magazyn Wystawowy gdzie zgromadziliśmy ponad 400 dawnych mebli w oryginalnych stanach zachowania (tylko nieliczne były poddane renowacji przez ich poprzednich właścicieli).

Spośród wszystkich antykwariatów w Polsce możemy poszczycić się jedną z najbogatszych ofert starych posrebrzanych sztućców.

Większość sztućców znajdą Państwo na naszych stanowiskach (nr 51-54) na weekendowych Warszawskich Targach Antyków w Broniszach koło Warszawy (teren Giełdy Owocowo – Warzywnej). W galerii w Olsztynie znajduje się tylko niewielka część naszej kolekcji (na życzenie przywieziemy do Olsztyna i pokażemy Państwu każdy sztuciec bądź zestaw).

Na stronie internetowej Targów (www.antyki-bronisze.pl) zamieściliśmy niektóre przedmioty z naszej bogatej oferty (PUH „DESSA” w zakładce „Nasi wystawcy”).
Prowadzimy też profil na Facebooku: www.facebook.com/dessa.antyki.olsztyn


Wszystkich miłośników antyków, osoby zainteresowane urządzeniem wnętrz w ciekawy, gustowny, niebanalny sposób, osoby ceniące piękno, solidność, rzetelność, wysoką jakość i precyzję wykonania, osoby poszukujące eleganckiego drobiazgu na ciekawy, oryginalny prezent oraz wszystkich którym obcowanie z ładnymi przedmiotami zwyczajnie sprawia przyjemność gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszych punktów sprzedaży oraz zapoznania się z naszą ofertą dostępną w sieci. Będzie nam miło gościć Państwa w naszej Galerii i Magazynie oraz w Broniszach. W razie pytań chętnie służymy pomocą.
Wmarket - Profesjonalne oprogramowanie sklepu internetowego