Tu jesteś: Strona główna » Lista kategorii » Biznes » TECHPAL Sp. z o.o. Centrum szkoleń i doradztwa

TECHPAL Sp. z o.o. Centrum szkoleń i doradztwa

10-685 Olsztyn
Barcza 16
woj. warmińsko-mazurskie
Powiat: Olsztyn (miasto)
tel. 89 542 98 21
fax 89 542 99 71
TECHPAL Sp. z o.o. Centrum szkoleń i doradztwa
Oceń firmę |
Już oddałeś głos
Wystąpił błąd przy oddawaniu głosu
Twój głos został dodany
Dojazd
Mapa Google.

Firma TECHPAL istnieje na rynku usług szkoleniowo-doradczych od 1991 roku. Wieloletnia praktyka oraz wysoko wykwalifikowana kadra stawiają nas w czołówce firm szkoleniowych w regionie Warmii
i Mazur.
Kapitał Ludzki jest największym atutem naszej Firmy, a z dużą częścią naszego zespołu współpracujemy już od kilkunastu lat. Ich kompetencje, doświadczenie i nieustannie podnoszone kwalifikacje sprawiają, że z pełną satysfakcją możemy uczestniczyć w rozwoju naszych Klientów.
Dbamy o profesjonalizm godny lidera rynku, a zarazem pielęgnujemy charakter naszej aktywności, oparty na uniwersalnych wartościach i ukierunkowany na potrzeby drugiego człowieka.
O słuszności przyjętej filozofii najlepiej świadczą tysiące przeprowadzonych szkoleń, które ukończyło ponad 30 tys. osób, ponad 20 zrealizowanych projektów szkoleniowo-doradczych.

Przekonaj się jak skutecznie pracujemy i zostań naszym Klientem.

Zaufali Nam, m.in.: MICHELIN POLSKA S.A., MORLINY S.A., OBRAM Sp. z o.o., SCHWARTE-MILFOR Sp. z o.o., ENERGA S.A., URSUS S.A., Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Urząd Miasta Olsztyn, i wiele innych

Załączniki:
Wmarket - Profesjonalne oprogramowanie sklepu internetowego